Medycyna estetyczna

 


 

Powiększanie ust

Modelowanie i Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Zabieg powiększania czy też modelowania ust, może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta.

Terapię stosuje się w celu powiększenia objętości i wypełnienia ust, podkreślenia ich konturu i nadania im zmysłowego charakteru. Z wiekiem, gdy elastyczność skóry zmniejsza się, kąciki warg opadają w dół, również kiedy jedna z warg jest większa – ta asymetria wywołuje dyskomfort. Dzięki zabiegowi wyeliminujemy wszystkie mankamenty a usta staną się piękne.

Kwas hialuronowy i jego właściwości

Kwas hialuronowy jest powszechnie nazywany "eliksirem młodości" z powodu szerokiego zastosowania w medycynie estetycznej. Podstawową funkcją kwasu hialuronowego jest wiązanie wody. Codziennie około 30 procent kwasu hialuronowego, obecnego w naturalny sposób w organizmie, ulega rozpadowi, a jego miejsce zajmują nowe cząsteczki. Występuje naturalnie w naszej skórze, jednak wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, przez co dochodzi do degeneracji tkanek, w których się znajduje. Dlatego coraz częściej uzupełnia się niedobory kwasu hialuronowego dostarczając go z zewnątrz np poprzez zabiegi medycyny estetycznej. kwas hialuronowy jest stosowany także w medycynie w celu leczeniu wielu chorób, m.in. nowotworowych, reumatoidalnego zapalenia stawów, chorób wątroby i oczu.

Przebieg zabiegu powiększania ust

W gabinecie dermaline zabieg powiększania i modelowania ust przeprowadzają specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Przed każdym z zabiegów przeprowadzany jest wywiad lekarski i jeżeli nie ma przeciwwskazań pacjent może zostać poddany aplikacji preparatu. Preparaty kwasu hialuronowego wstrzykuje się do skóry właściwej. Rezultatem zabiegu jest doskonałe nawilżenie skóry, wypełnienie zmarszczek, wymodelowanie oraz powiększanie ust, korekta konturu twarzy i stymulacja procesów regeneracyjnych skóry. Do zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym wykorzystujemy najnowocześniejszy system aplikacji - Vitalinjector2. To jedyne tak zaawansowane technologicznie urządzenie na rynku do próżniowego wieloigłowego podawania preparatów.

Wyjątkowo precyzyjny, bezpieczny i najszybszy znacznie przewyższa skutecznością i komfortem jakiekolwiek dotychczasowe urządzenia i metody w obrębie twarzy, skóry głowy, szyi, dekoltu, dłoni czy brzucha, pośladków (cellulit, tkanka tłuszczowa).

 

 

 

Powiększanie ust kwasem hialuronowym wskazania:

 

Asymetria, utrata jędrności, opadające kąciki, zmarszczki wokół warg, wysuszone, pękające usta

Przeciwwskazania do zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym:

Ciąża i laktacja, aktywne choroby autoimmunologiczne, aktywne infekcje wirusowe, w obrębie okolicy poddawanej zabiegowi, stosowany wcześniej wypełniacz trwały.

Zaufaj specjalistom. DermaLine- Piękno wymaga profesjonalnej pielęgnacji.

Powrót

Powiększanie ust

 

Zobacz pozostałe zabiegi

 

Mezoterapia igłowa

Jest to zabieg niechirurgiczny, pozwalający przywrócić młody i zdrowy wygląd oraz opóźnić proces starzenia się skóry. Polega na wykonaniu dużej liczby mikroiniekcji.

Sprawdź

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna

To najnowocześniejsza metoda medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną i skuteczną likwidację tkanki tłuszczowej ud, pośladków, bioder czy twarzy.

Sprawdź

Wypełnienie i korekta zmarszczek

Lifting wolumetryczny - modelowanie oraz uzupełnienie braków w obrębie twarzy.

Sprawdź

Nici first PDO

Nici first PDO

First Lift jest połączeniem rewitalizacji skóry z liftingiem. To innowacyjny sposób na uniesienie wiotczejących policzków, opadających kącików ust, marszczącej się skóry szyi i dekoltu.

Sprawdź

Rewitalizacja skóry

Rewitalizacja skóry

Bezbolesny i bardzo precyzyjny zabieg aplikacji kwasu hialuronowego, botoksu, osocza bogatopłytkowego urządzeniem Vital injector2.

Sprawdź