Medycyna estetyczna

 


 

Wypełnienie i korekta zmarszczek kwasem hialuronowym

Lifting twarzy bez skalpela.

Wolumetria - Lifting wolumetryczny wykonany przy użyciu kwasu hialuronowego ma na celu modelowanie oraz uzupełnienie powstałych braków w obrębie twarzy.

To jeden z najbardziej popularnych zabiegów estetycznych na świecie.

 

Kwas hialuronowy

 

Jest jedną z najbardziej wszechstronnych substancji, używanych w medycynie estetycznej. Dzięki niemu można w bardzo łatwy sposób poprawić niedoskonałości w kształtach ciała.

 

Stosowane preparaty są bezpieczne dla zdrowia, kwas hialuronowy jest bowiem substancją naturalnie występującą w skórze. Odpowiada m.in. za jędrność, której poziom zmniejsza się wraz z wiekiem. Zabieg wolumetrii polega na uzupełnieniu ubytków naturalnie występującego kwasu hialuronowego. Przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn w różnym wieku

Wolumetria ma na celu uzupełnienie objętości twarzy związanej ze starzeniem się skóry lub indywidualnym układem anatomicznym twarzy i ubytkami tkanki podskórnej. Wraz z wiekiem tkanka podskórna ulega stopniowemu zanikowi, obserwujemy utratę elastyczności, „opadanie” policzków, powiek, żuchwy. Na twarzy tworzą się charakterystyczne fałdy i bruzdy uwidaczniające upływ czasu.

Podanie odpowiedniej gęstości preparatów kwasu hialuronowego w newralgiczne okolice, pomaga przywrócić odpowiednie napięcie oraz zniwelować zmarszczki, fałdy i bruzdy.

 

Wolumetria - modelowanie ust

Dzięki nowoczesnej medycynie estetycznej po wykonaniu zabiegu wolumetrii ust, można osiągnąć wymarzoną wielkość i kształt ust. Po zabiegu usta są nawilżone, odzyskują koloryt i jędrność.

Zabieg wypełniania kwasem hialuronowym jest najpopularniejszą i najskuteczniejszą metodą powiększania ust. W naszym gabinecie wykonujemy także zabiegi dla osób z wadami wrodzonymi lub powypadkowymi, celem przywrócenia ich naturalnego wyglądu.

 

Wskazania do zabiegu kwasem hialuronowym:

 

  • Utrata wyraźnego owalu twarzy
  • Miejscowe ubytki tkanki tłuszczowej
  • Opadające lub wklęsłe policzki
  • Wyrazista "dolina łez" – czyli zapadające się i pozbawione podściółki tłuszczowej okolice oczu
  • Zmarszczki, bruzdy, zmęczony, opadający owal twarzy
  • U pacjentów bardzo szczupłych, zbyt wyraźne rysy twarzy, ostrość profilu

Powrót

 

Zobacz pozostałe zabiegi

 

Mezoterapia igłowa

Jest to zabieg niechirurgiczny, pozwalający przywrócić młody i zdrowy wygląd oraz opóźnić proces starzenia się skóry. Polega na wykonaniu dużej liczby mikroiniekcji.

Sprawdź

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna

To najnowocześniejsza metoda medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną i skuteczną likwidację tkanki tłuszczowej ud, pośladków, bioder czy twarzy.

Sprawdź

Nici first PDO

Nici first PDO

First Lift jest połączeniem rewitalizacji skóry z liftingiem. To innowacyjny sposób na uniesienie wiotczejących policzków, opadających kącików ust, marszczącej się skóry szyi i dekoltu.

Sprawdź

Rewitalizacja skóry

Rewitalizacja skóry

Bezbolesny i bardzo precyzyjny zabieg aplikacji kwasu hialuronowego, botoksu, osocza bogatopłytkowego urządzeniem Vital injector2.

Sprawdź

Powiększanie ust

Powiększanie ust

Terapię kwasem hialuronowym stosuje się w celu powiększenia objętości i wypełnienia ust, podkreślenia ich konturu i nadania im zmysłowego charakteru.

Sprawdź