Stomatologia

 


 

Stomatologia zachowawcza

Wybierając najlepszego dentystę dla siebie, postaw na doświadczenie.

Stomatologia zachowawcza przede wszystkim zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem próchnicy, najczęstszej chorobie niszczącej naturalne uzębienie. Ponadto zajmuje się szeroko pojętą profilaktyką w zakres, której wchodzi leczenie ubytków próchnicowych, leczenie chorób miazgi (leczenie kanałowe) oraz usuwanie osadu i kamienia nazębnego.

Choroby zębów wywołane przez próchnicę mogą stanowić zagrożenie dla naszego organizmu, prowadząc do zakażenia innych narządów oraz do powikłań ogólnoustrojowych np.: schorzenia dziąseł i przyzębia, nieprzyjemny zapach z ust, a także choroby serca, nerek i stawów.

Dlatego leczenie próchnicy oraz wybór najlepszego dentysty, posiadającego odpowiednie doświadczenie w tym zakresie jest bardzo ważne.

Powrót

Stomatologia zachowawcza

 

Zobacz pozostałe zabiegi

 

Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca

Dbamy o to, aby mali Pacjenci czuli się bezstresowo a samo leczenie przebiegało bezboleśnie.

Sprawdź

Endodoncja

Leczenie kanałowe - endodoncja

Endodoncja jest koniecznym zabiegiem, kiedy nastąpi zapalenie lub zakażenie miazgi...

Sprawdź

Wybielanie

Wybielanie

Wybielanie metodą nakładkową oraz wybielanie pod lampą. Są to bezpieczne i bezbolesne metody wybielania zębów, której efekty widoczne są już po pierwszej wizycie.

Sprawdź

Ekstrakcja

Ekstrakcja - usuwanie zębów

Ekstrakcja - usuwanie zębów przeprowadzane w minimalnie inwazyjny sposób.

Sprawdź

Profilaktyka

Profilaktyka

Głównym celem profilaktyki jest zapobieganie powstawaniu chorób zębów i przyzębia. Oferujemy: skaling i piaskowanie, lakierowanie, lakowanie zębów.

Sprawdź